„FINEZJA” GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

Sierpnica, Świerkowa 9 58-340 Głuszyca

tel 748456408,  784384774

www.agrosierpnica.pl
www.facebook.com/sierpnica

Gospodarstwo agroturystyczne Finezja położone jest we wsi Sierpnica w malowniczych Górach  Sowich. Wieś znana jest dzięki udostępnionemu do zwiedzania Podziemnemu  Miastu "Osówka". Znajduje się tu także piękny, drewniany XVI wieczny kościół Matki Bożej Śnieżnej.

Gospodarstwo nasze to obiekt z wieloletnią historią która sięga końca XIX wieku. Po wielu zmianach i przebudowach z pierwotnego charakteru gospody pozostało niewiele, nie ma już koła młyńskiego, nie mieli się  już mąki. Ale tak jak w dawnej gospodzie można dobrze zjeść i przenocować z całą rodziną a następne pozwiedzać najbardziej tajemniczy region w Polsce.

Góry Sowie to najbardziej niezwykły obszar na Dolnym Śląsku. Liczne zabytki, piękne szlaki piesze   i rowerowe oraz niezapomniane widoki zostaną  na długo w pamięci. A przede wszystkim cisza i spokój niespotykana w mieście...

Okolica w którą Państwo przyjedziecie to raj dla ludzi lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Dla miłośników dwóch kółek przygotowane zostały świetnie oznakowane trasy rowerowe o różnym stopniu trudności. Łącznie jest ich aż 500 km!

TOP