AGROTURYSTYKA „POGRANICZNA”

  1. Graniczna 8, 58-340 Głuszyca Górna

tel. 609 827 605,
e-mail: pograniczna@wp.pl

www.gluszycagorna.com.pl

 

Pograniczna to dom w stylu otwartego, wiejskiego dworu zbudowany na przełomie XIX i XX wieku. To dom z historią i z duszą, szczególnie przyjazny osobom aktywnie wypoczywającym w górach. Tu trasę zaplanujecie z pomocą  gospodarza, który od lat projektuje trasy maratonów MTB i jest współtwórcą Strefy MTB Sudety. Kupicie lub wypożyczycie mapę Strefy, a po powrocie skorzystacie z myjki rowerowej. Na Pogranicznej dostepne są też podstawowe narzędzia, dętki, mleczko i inne drobne akcesoria oraz pompka i stojak serwisowy. Na gości czekają wygodne pokoje z łazienkami, dostępem do kuchni, parking, ogród i bezpłatny dostęp do internetu. Gospodarz w wolnej chwili pokaże Wam smaczki ukryte w naszych górach i to nie tylko na znakowanych trasach. :-)

Dom położony jest na obrzeżach Głuszycy Górnej, tuż przy czeskiej granicy, na czerwonej trasie Strefy. Okolica obfituje w atrakcje na każdą porę roku, Zapraszamy

 

 

 

Pograniczna to dom w stylu otwartego, wiejskiego dworu zbudowany na przełomie XIX i XX wieku. To dom z historią i z duszą, który stopniowo przywracamy do stanu z czasów świetności. Chcielibyśmy, aby w oczach naszych Gości, Pograniczna była miejscem, w którym panuje dobra, życzliwa atmosfera i takim, które budzi przyjazne wspomnienia. Dom położony jest na obrzeżach Głuszycy Górnej, tuż przy czeskiej granicy. Okolica obfituje w atrakcje na każdą porę roku, co gwarantuje, że każdy spędzi tu czas na swój sposób.

TOP