Hotel „Koniuszy”

  1. Kolejowa 13

57-215 Srebrna Góra

Tel.: 74 81 80 100

e-mail: srebrnagora@hotelkoniuszy.pl

 

HOTEL KONIUSZY** w Srebrnej Górze jest adaptacją 200-tu letniej stajni, jest najstarszym i jednocześnie pierwszym hotelem w Srebrnej Górze, prowadzonym od blisko 40 lat przez tych samych właścicieli. Zapraszamy do pięknej miejscowości kilka kilometrów od Ząbkowic Śląskich. Nasz Hotel położony w malowniczym krajobrazie głębokiej wąskiej doliny oddzielającej Góry Sowie od Gór Bardzkich gwarantuje komfortowy wypoczynek w wyremontowanych, przestrzennych pokojach i apartamentach.

Hotel dysponuje 50 łóżkami, w apartamentach i pokojach 1-2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, Wi-Fi, salą konferencyjną oraz restauracją na 100 miejsc konsumpcyjnych. Dodatkowo Hotel dysponuje 5 apartamentami w willi „Stara Apteka” położonym obok hotelu (80m) Restauracja serwuje tradycyjną polską kuchnię o zabarwieniu kresowym, dla Gości hotelowych otwarta non stop.

Organizujemy również imprezy okolicznościowe – szkolenia i narady, często przy wykorzystaniu klubu „Stodoła” położonym przy hotelu. Dodatkową atrakcją hotelu jest siłownia z sauną, wypożyczalnia rowerów oraz leśna polana (2ha) ze stawami do wędkowania, stanowiskiem do grillowania oraz innych form wypoczynku. Do dyspozycji Gości – parking strzeżony na 50 aut.

TOP