Dziś prezentujemy nasz kolejny nowy punkt certyfikowany i chyba najbardziej luksusowy na całej Strefie MTB Sudety. Zapraszamy więc do jednego z najpiękniejszych dolnośląskich pałaców… Pałac Bielawa – Hotel & Spa, gdzie ugoszczą Was komfortem, dobrym stylem i wnętrzami pełnymi historycznego klimatu.

Hotel Pałac Bielawa to zabytkowa rezydencja położona w pięknym miejscu 60 km od Wrocławia. Hotel posiada Spa na wysokim poziomie oraz świetnie wyposażoną salę fitness, w której regularnie odbywają się zajęcia (m.in. Cross Fitness, TRX, Zumba, Pilates, itd.). Już wkrótce otworzy się dla Was strefę wellness z basenem, jacuzzi, sauną fińską, łaźnią parową, strefą lodu i kriokabiną… w sam raz na regenerację po kolarskim szaleństwie na szlakach Strefy MTB Sudety. Niedługo powstanie również siłownia ze strefą cardio.

Z usług hotelu Pałac Bielawa korzystają również grupy kolarskie – także zagraniczne. W sezonie udostępnione zostaną udogodnienia dla kolarzy (m.in. przechowalnia sprzętu, myjka, mapki, odżywki, itd.). Istnieje również możliwość zamówienia odpowiedniego żywienia według wytycznych dietetyka, by dostarczyć energii i wartości odżywczych na cały Wasz intensywny pobyt na naszych szlakach.

Dogodna lokalizacja u stóp malowniczych Gór Sowich pozwala na swobodny dostęp do najciekawszych atrakcji Dolnego Śląska i Północnych Czech. Nasz personel dołoży wszelkich starań, by kompleksowo zadbać o Was pobyt w Pałacu Bielawa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową

www.palacbielawa.pl

oraz naszym profilem na facebook’u :
https://www.facebook.com/palacbielawa

Pałac Bielawa
ul. Piastowska 23
58-260 Bielawa
tel. +48 74 645 59 51
fax. +48 74 660 45 57
e-mail: recepcja@palacbielawa.pl

TOP