Rowerowe SPA Fenwick’s – Epicka Czwórka 2019

Pomyślne ukończenie rowerowej, wieloetapowej przygody roku, niezależnie od przygotowania psycho-fizycznego warunkowane jest  przede wszystkim poprawnością działania sprzętu rowerowego. Niewystarczające, czasami kompletnie nieodpowiednie przygotowanie roweru do startu, pośpieszne potraktowanie roweru po ukończonym starcie myjkami pod ciśnieniem, które zapewniając podstawowe opłukanie roweru z nagromadzonego błota, pozostawiają na ramie rowerowej widoczne smugi i brudne zacieki, przede wszystkim są jednak niewystarczającym środkiem do należytego usunięcia zanieczyszczeń pozostających na napędzie rowerowym - a przecież nie trzeba przekonywać nikogo o wpływie zapiaszczonego łańcucha na degradację napędu. Pogięte haki przerzutek, niezauważalne niewtajemniczonym, prowadzące do katastroficznych skutków, objawiających się zniszczeniem tylnego koła lub tylnej przerzutki, efektem czego jest rezygnacja z dalszego współzawodnictwa, złość i frustracja, rozregulowane biegi, spadające łańcuchy, niepoprawnie ustawione hamulce tarczowe, rozcentrowane koła, wyłamane szprychy i przysłowiowa „guma”, etc…

Wymienione wyżej argumenty skłaniają do profesjonalnych, niezależnych i indywidualnie dopasowanych do potrzeb każdego uczestnika rozwiązań. Na podobieństwo poprzedniej edycji Epickiej Czwórki, również w sezonie 2019 o nienaganne działanie sprzętu zadba profesjonalny serwis rowerowy AJ’S w oparciu, o ciesząca się dużym zainteresowaniem formułę Rowerowego SPA Fenwick’s zainicjowaną przez AJ’S Andrzej Honczar – wyłącznego dystrybutora preparatów rowerowych marki Fenwick’s w Polsce.

Przygotowaliśmy dla Was cztery opcjonalne pakiety Rowerowego SPA Fenwick’s, w których każdy znajdzie odpowiedni dla siebie wariant.

Fenwick’s SPA – zrób to sam  – pakiet bezpłatny

Posiadasz gąbkę i piankę Fenwick’s? Czyszczenie napędu rowerowego metodą Fenwick’s nie jest Ci obce? Jesteś w pełni sił po ukończonym starcie? SPA Fenwick’s – zrób to sam to opcja dla Ciebie. Zadbaj o odpowiednie przygotowanie transmisji rowerowej do kolejnego startu w ramach bezpłatnego dostępu do stanowiska czyszczącego wyposażonego w szczotki i kompresor. Jedyny warunek to posiadanie przez Ciebie preparatów Fenwick’s. Zaopatrz się wcześniej w sklepie internetowym www.fenwicks.pl

Fenwick’s SPA – transmisja  - 230.00 zł (60.00 EUR)

Bezpośrednio po przyjeździe na metę, po wstępnym i samodzielnym spłukaniu roweru przez zawodnika na stacjach czyszczących, wyposażonych w przepływowe szczotki Fenwick's do czyszczenia roweru oraz myjki ciśnieniowe, rower automatycznie trafi w profesjonalne objęcia fachowców z AJ’S. Sprzęt wydawany będzie następnego dnia z idealnie wyczyszczoną, nasmarowaną i wyregulowaną transmisją. I tak każdego, kolejnego dnia. W przypadku wystąpienia innych problemów technicznych dostrzeżonych w trakcie serwisowania, właściciel roweru zostanie rzetelnie poinformowany. Umożliwi to podjęcie właściwych decyzji (obarczonych niestety dodatkowymi kosztami), umożliwiających bezproblemowe ukończenie kolejnego etapu.

SPA Fenwick’s Exclusive  - 590.00 zł (150.00 EUR)

Pakiet obejmuje profesjonalne przygotowanie napędu rowerowego do startu (na zasadach omówionych w SPA Fenwick’s transmission) oraz niezbędne czynności serwisowe zapewniające idealny stan techniczny roweru na każdym z etapów Epickiej Czwórki 2019. W ramach SPA Fenwick’s Exclusive dokonujemy następujących czynności serwisowych:

  • Poprawne ustawienie i regulacja przerzutek
  • Regulacja hamulców
  • Centrowanie kół
  • Usuwanie luzów piast i środka suportu
  • Wymiana klocków hamulcowych, łańcucha, kasety, dętki, opony, linek zmiany biegów

SPA Fenwick’s Exclusive Gold + prezent specjalny FENWICK’S - 830.00 zł (200.00EUR)

Jesteś zmęczony po maratonie, nie masz ochoty na oczekiwanie w kolejce do stacji czyszczących, wyposażonych w przepływowe szczotki Fenwick's do czyszczenia roweru oraz myjki ciśnieniowe – przekaż rower do SPA Fenwick’s Exclusive Gold. Wyjątkowość tego pakietu polega na indywidualnym podejściu do przekazanego po przyjeździe na metę roweru. Profesjonalnie zadbamy nie tylko o napęd, ale o Twój rower w całości, używając preparatów czyszcząco – smarująco – konserwujących marki Fenwick’s. Rozszerzony zakres usług serwisowych, nienagannie przygotowany rower do startu, dodatkowo specjalny prezent od AJ'S FENWICK’S – zestaw do czyszczenia napędu rowerowego – to cechy pakietu w najwyższej z proponowanych opcji Rowerowego SPA Fenwick's

Uwaga!

Każdy z pakietów obowiązuje w dniach od 12.08.2019 (otwarcie Biura zawodów - godz.16:00) do 17.08.2019 (start ostatniego etapu Epickiej Czwórki – godz. 10:15). Oznacza to, że po przyjeździe na metę w sobotę 17.08.2019 rowerów już NIE PRZYJMUJEMY!!!. W każdej z wybranych opcji Rowerowego SPA Fenwick’s rower zostanie poddany diagnostyce. O ewentualnych problemach technicznych i związanych z tym dodatkowych kosztach, zawodnik zostanie poinformowany . Odbiór rowerów w dniu startu każdego etapu od godz. 8:30

W cenie pakietów – czyszczenie i serwis. Cena pakietu nie obejmuje kosztów wymienianych części, które w razie takiej potrzeby, pokrywa uprzednio poinformowany właściciel.

Dostępność do części zamiennych, dzięki sprawdzonym i zaufanym partnerom AJ’S umożliwi interwencję i usunięcie niemal każdego problemu technicznego. Płynność zmiany biegów i skuteczność hamowania zapewnią linki i pancerze, oraz klocki hamulcowe FIBRAX, niezawodność toczenia płyn uszczelniający STAN'S NoTubes, wypełniający stosowane przez nas kultowe japońskie opony IRC. Problemy z rowerowym ułożyskowaniem rozwiążą suporty i stery firmy TOKEN, zniszczone  haki przerzutek zastąpimy zamiennikami MARWI. Wadliwe łańcuchy zamienimy na nowe KMC. Naturalnym dodatkiem będzie oczywiście pełna gama części zamiennych SHIMANO i SRAM. Wszystkie powyżej wymienione działania są możliwe, dzięki harmonijnej współpracy i wsparciu ze strony: XTRaBike Shimano Service Center, Harfa Harryson Henryk Charucki, Probike, Lemonbike.eu, Token Polska.

Rezerwacja indywidualnie wybranych pakietów Rowerowego SPA Fenwick’s następuje poprzez dokonanie wpłaty i przesłanie potwierdzenia na biuro@fenwicks.pl W tytule przelewu prosimy podać: Imię i Nazwisko oraz nazwę pakietu.

Rachunek bankowy (PLN)
Bank Pocztowy, nr rachunku 70 1320 1537 2472 0078 2000 0001

Rachunek dla przelewów walutowych (EUR)
Raiffeisen Polbank, nr rachunku (RCBWPLPW) PL39 1750 0012 0000 0000 3329 8919

Organizator Rowerowego SPA Fenwick’s
AJ’S Andrzej Honczar
ul. Ustronna 12m1
15-161 Białystok
NIP: 966-090-87-91
Tel: +48 797 444 025
E-mail: biuro@fenwicks.pl
www.fenwicks.pl

 

TOP